Hakkımızda

Bugün, akıllı telefonların ortaya çıkması ile birlikte yepyeni bir çağ başladı diyebiliriz. Bilgisayarlar hayatımızın olmazsa olmazı ve internet vazgeçilmez bir araç durumuna gelirken hayatımız bilgisayar başında geçiyordu. Zaman içerisinde ortaya çıkan akıllı telefonlar sayesinde bu süreç şekil değiştirip, bilgisayar ve internet teknolojileri artık hayatımızın her anında avucumuzun içerisinde yer almaya başladı. Artık hayatımızın her anında internet elimizin altında. Öyle bir bilgisayar düşünün ki avucunuzun içerisine sığdıra biliyorsunuz.

Artık bu akıllı telefonlar ile birçok mobil cihaz tam işlevli İnternet tarayıcısı kullanabiliyorlar. Mobil teknolojiler gelişirken ve insanlar tüm ihtiyaçlarını internetten karşılamaya başlarken reklam sektörü de çok hızlı bir şekilde internete adapte oldu. 2012 Yılında kurulan Dörtüç Bilişim müşterilerinlerinin gelirlerini yükseltmek için kurulmuş, Internet ortamına reklam ve duyuru yayınlayan Türkiyedeki sayılı firmalardan birisidir. Android uygulamaları Türkiye’ye ilk tanıtan kişilerden oluşan güçlü kadrosu ile mobil teknolojileri konusunda lokomotif görevini sektörde son hızla sürdürmektedir.
kariyer11[1]
Reklamlarınızı sadece hedeflediğiniz kitlenin görmesini istemez misiniz?
abinas[1]

Satış ve reklam birbirinden ayrılamaz iki unsur olduğu için gelirini yükseltmeyi amaçlayan değerli müşterilerimizin förtföylerine amaçladıkları kitlelere ürünlerini, duyurularını taşımaktayız.

Internet üzerinden reklam vererek en karlı dönüşümlerin sizin olmasını istemez misiniz?
seo-1[1]
Normal Reklam kanalları hem anlık değildir hemde hedef kitle seçmenin mümkün olmadığı statik ortamlardır. Fakat Internet ortamında hedeflerinizi bize iletirsiniz. Biz sizin reklamınızı doğru zamanda ve doğru hedef kitleyle buluştururuz. Örneğin Cep telefonu almak isteyen bir kişi cep telefonu sitelerinde gezerken sizin reklamınızı ekranda göstererek müşteriyi size yönlendirebiliriz. Bu sayede doğru müşteri kitlesi ile normal bir reklam gelirinden daha az bir maliyetle daha etkili dönüşümler sağlamış olursunuz.